top of page

Петро Крижановський

СХОДЖЕННЯ

Актуальна дорожня мапа до ідеальної версії щасливого та успішного себе

image.png
petr_white2.png

ПРО КНИЖКУ

Слово Асентія походить від латинського слова Ascensio — сходження. Кожна людина, без жодного винятку, десь глибоко в душі, у думках, свідомості, таїть у собі фантазію чи навіть мрію про себе самого. 

Про те, яким він чи вона можуть бути, щасливі, успішні, гармонійні, дуже близькі до розуміння власного ідеалу. Таке уявлення про себе має кожна людини на землі. Часто це уявлення дуже відрізняється від реальності, у якій ми стаємо не тими, ким хотіли би бути. О так, світ зовсім не простий… 

Але відповідь на головне питання життя, наведена в книзі «Сходження», у вченні під назвою «Асентія», здатна все змінити для кожної людини. І головне, допомогти людині здійснити сходження до бажаної вершини та бажаного результату, на його власних умовах. Кожен із нас до цього прагне. 

З Асентією тепер це можливо. 

ПРО КНИЖКУ
fon.png

ЧОМУ ВАРТО 
ПРОЧИТАТИ

Shodzhennya_sign_grey.png

Ця книга є абсолютно новою візією у трактуванні теми успішності та може перевернути вашу свідомість догори дригом, повністю перезавантажити ваше життя.​

Shodzhennya_sign_grey.png

Автор вірить, що Асентія, як вчення, невдовзі стане частиною світогляду вільних людей по всьому світу, і ви можете стати його першопроходьцями, як колоністи Марсу.

Shodzhennya_sign_grey.png

У книзі є практичні поради, як усвідомити, що людина та її бажання, цілі, прагнення – завжди вищі обставин. Керувати життям так само захопливо, як розкішним нестримним Ferrari.

Shodzhennya_sign_grey.png

Книга містить міркування автора, які базуються на аналізі наукових фактів та досліджень різних сфер людського життя. 

Shodzhennya_sign_grey.png

Це перша спроба Петра Крижановського творити у напрямі нон-фікшн. Шанувальникам його творчості (і не тільки) буде цікаве таке перевтілення.

ЧОМУ ВАРТО ПОЧИТАТИ

ЧИТАТИ УРИВОК

ЧИТАТИ УРИВОК

ЦИТАТИ З КНИЖКИ

«Асентія — це ваше сходження... І вершину, якість і суть остаточної мети в цьому сходженні ви визначите собі самі. Я лише кажу, що тепер все стане можливим, і все, що не працювало, поповниться потрібними деталями, яких досі бракувало. Тепер те, чого не вистачало, щоб «чудеса» траплялися, знову опиниться у вас в руках і все залежатиме лише від вас».

«… коли свідомість чи душа в процесі сну або через вплив природних (створених вашим організмом) чи штучних психоделіків стають менш контрольованими нашим мозком, тобто еґо, і вступають у контакт з незримим світом, час сприймається інакше, кольори стають яскравішими, почуття — гострішими й прекраснішими, музика — красивішою. Тобто виходить так, що, можливо, справжня реальність цікавіша й насиченіша, ніж ми її сприймаємо. Адже наш недосконало налаштований мозок має в собі величезну кількість запобіжників, які не дають свідомості побачити повну картину. Він постійно відокремлює нас від навколишнього світу».

«Часто ставив собі запитання, чим все ж таки відрізняється за способом мислення успішна людина від неуспішної. У чому вони не схожі й чому хтось досягає успіху, а хтось— ні. Мені нарешті вдалося знайти відповідь. Потенційний успіх людини — це еквівалент обсягу та важливості речей, які вона готова принести в жертву. Що особистість готова дати долі за те, що отримає бажане або досягне успіху».

petr_bw_1.png

ПРО АВТОРА

Петро Крижановський — відомий український автор, який до цього часу вже здобув славу та визнання читацької аудиторії книжками з гучними та провокативними назвами, створеними в жанрі трилеру з легким нальотом містики. 

У 2018 році вийшли його перші романи «Педофіл» та «100% дура», в 2020 році – твір «Самюель. Біографія Сатани». Здається, автор зазирнув так глибоко в сутінки людського їства та дійсно відчув, як воно бути по той бік світла, що кожна думка, кожне слово, кожна дія його героїв веде читача до відкриття істини – ми бачимо лише те, що хочемо, не помічаючи головного. Можливо це і є головний секрет успіху його книг у поєднанні з неочікуваними поворотами сюжетних ліній, легкістю подання тексту та експресивністю образів. Кожна його книга – живий організмом, який дихає, відчуває, рефлексує і захоплює увагу, засмоктує та трансформує свідомість читача. 

Твори автора також перекладені англійською і розлітаються немов «гарячі булочки» на Amazon. Крім того, Петро веде активну промоцію своїх книжок у соціальних мережах, а на власному YouTube каналі в епатажній формі дискутує з глядачами на одвічні питання, які не дають спокою людству. 

ПРО АВТОРА

ТВОРЧЕ «Я» АВТОРА

«З самого раннього віку, мені здається, я чітко знав, це було ніби вшито в мою ДНК, ким я хочу бути. Я дуже чітко пам`ятаю, як ще у зовсім малому віці, повертаючись додому з дитсадку, я довго думав про те, що все неправильно. Все не таке, яким має бути. Це відчуття було настільки гострим, що з роками воно переросло в призначення та долю». 

«Для мене творити й розповідати щось — це як тілесна близькість з коханою людиною. Це має бути медитативно, з трепетом, пристрастю, довго і з найпотужнішим одночасним вибухом задоволення наприкінці історії». 

«Якщо письменник багатий в емоційному плані, якщо йому притаманні справжні милосердя чи ненависть, він все достатньо яскраво опише. А є люди, в яких емоційний діапазон на рівні зубочистки. Тому й не виходить». 

Петро Крижановський

СХОДЖЕННЯ

Актуальна дорожня мапа до ідеальної версії щасливого та успішного себе

image.png
  • Facebook
  • YouTube
  • Instagram
  • Twitter
bottom of page