top of page
Frame 2115.png
UKR-funded_EU-emblem_POS.png
Group 2097.png

Йоганнес Вільгельм Єнсен 

«Падіння короля»

Group 2098.png

Замовляйте роман данського письменника Йоганнеса Вільгельма Єнсена «Падіння короля». Написаний

у 1901 році і вперше перекладений на українську мову!  

Єнсен.png
Group 2099.png

Про книжку  

В основі сюжету події кінця XV — першої половини XVI століть, коли країною правив король Крістьєрн — фігура вельми примітна в історії Скандинавії. В романі порушується питання ролі особистості в історичному процесі. 

Автор звинувачує короля Крістіана ІІ в тому, що через нього Данія втратила свої історичні шанси через війни та постійні внутрішні чвари. Дія роману розгортається протягом 20 років.  

Frame 2103.png

Цікаві факти 

Єнсен намагається відтворити життя середньовічної Данії. Її побут, особливості національної кухні, деталі одягу, інтер’єри – все це максимально близько до реальності. У романі наявні фольклорні та міфологічні елементи. Книга стала частиною Данського культурного і літературного канону —офіційного списку найважливіших культурних цінностей країни.  

Group 2099.png

Про автора

Йоганнес Вільгельм Єнсен (1873–1950) — данський письменник, лавреат Нобелівської премії з літератури 1944 року «За рідкісну силу та плодючість поетичної уяви, яка поєднує інтелектуальну допитливість широкого розмаху та сміливий, свіжий творчий стиль». 

AVT_Johannes-Vilhelm-Jensen_8800.jpg
Без названия.jpg
замовити2

Замовляйте книгу вже зараз 

Роман Йоганнеса Вільгельма Єнсена «Падіння короля» вже доступний для замовлення у видавництві Yakaboo Publishing в паперовому і електронному варіантах.

  

Не зволікайте і купуйте! Дізнавайтесь більше про доленосні події в скандинавській частині Європи в часи Середньовіччя, читайте в зручному для себе форматі і насолоджуйтесь якісним українським перекладом!

  • Instagram - Белый круг
  • Facebook - Белый круг
bottom of page