top of page
Frame 2104.png
UKR-funded_EU-emblem_POS.png
Group 2097.png

Франц Верфель

«Винен не вбивця…», «Зустріч випускників» 

Group 2098.png

Замовляйте книги австрійського письменника Франца Верфеля «Винен не вбивця…» та «Зустріч випускників».

Ці художні романи видані українською мовою вперше.  

о_Верфель-(1).png
Group 2099.png

Про книжки  

«Винен не вбивця...» – історія складних стосунків батька й сина, які протягом всього життя не можуть порозумітися у життєво важливих питаннях. Це багаторівнева сповідь без каяття, яка змушує задуматися над вічними питаннями взаємин батьків і дітей та над тим, наскільки важливими є враження дитинства для подальшої долі людини. 

«Зустріч випускників...» – роман на більш ніж актуальну сьогодні тематику: про природу і витоки булінгу. Зустріч випускників гімназії стає тригером для спогадів про підступність вчинків, з яких виростає велика проблема: цькування одного з найбільш розумних і талановитих учнів. Текст у деталях розкриває мотивацію вчинків юнаків, подає оцінку ситуації у кількох часових проєкціях: минуле, сьогодення, майбутнє.  

Frame 2103.png
Dzhuzeppe-Verdi.jpg

Цікавий факт 

Твори Франца Верфеля – це поєднання ідей марксизму, теософії і буддизму. Визнання Верфель здобув після публікації роману «Верді» (1924). У сюжеті автор зіштовхує двох антагоністів оперної сцени: Джузеппе Верді і Ріхарда Вагнера. Також письменник звертався і до теми геноциду вірмен у романі «Сорок днів Муса-Дага» (1933)

Group 2099.png

Про автора

Франц Верфель (1890-1945) – німецькомовний австрійський письменник, поет-експресіоніст, драматург і прозаїк. Лауреат премії Франца Ґрільпарцера (1926), Державної премії Чехословаччини (1927), премії ім. Фрідріха Шиллера (1930).  

Franz_Werfel_(signature_ca_1945).gif
o-r.webp
замовити2

Замовляйте книгу вже зараз 

Романи Франца Верфеля «Винен не вбивця…» і «Зустріч випускників» вже доступні для замовлення у видавництві Yakaboo Publishing в паперовому та електронному форматах

– обирайте зручніший для себе!  

Замовляйте, занурюйтесь в теми, що актуальні в усі часи, та насолоджуйтесь найкращими зразками австрійського літературного експресіонізму.

  • Instagram - Белый круг
  • Facebook - Белый круг
bottom of page