top of page
Blackout

ДОКУМЕНТАЛЬНИЙ КОМІКС

Хроніки нашого життя під час війни росії проти України.
Історії найтемнішої зими.

fon.png
Group 1110.png

Блекаут – це повне відключення електроенергії на великій території протягом довгого часу. Слово, що восени 2022 року з’явилось у словнику всієї країни. Після ракетних ударів росії по енергетичній інфраструктурі України зупинились три атомні електростанції. Десятки ТЕЦ по всій країні було зруйновано. Розірвано кілометри електрокабелів.

Про проект

ДОКУМЕНТАЛЬНИЙ

КОМІКС BLACKOUT

Blackout – це історія нашого досвіду, досвіду наших друзів з різних частин України. Людей, що готові бути без світла, тепла та води, але не збираються здаватись. На сторінках коміксу читач дізнається про життя українців без світла, а також про неочевидні наслідки Блекауту: про постачання питної води громадським транспортом, про виживання тропічних рослин у ботанічному саду, про пологи у ліфті, що застряг.

 

Ця книжка – дуже суб’єктивний погляд на дуже конкретні події. Ми розповідаємо про кілька місяців у кінці 2022 – початку 2023 року, протягом яких українці гостро зіткнулись з відключеннями світла через ракетні атаки росіян.

Group 1111.png
Про авторок
Фото авторок_1 коfпія.jpg

Авторки проєкту – українські ілюстраторки Аня Іваненко та Женя Полосіна. 2015 року вони заснували в Києві графічну студію «Сері/граф». Оформлювали такі книжки, як «Реактори не вибухають», «У міста є Я», «Котик, Півник, Шафка» тощо. Їхні роботи публікувались в The New Yorker, Deutsche Welle, New Statesman та Financial Times.

Ellipse 65.png
Group.png

Аня Іваненко

Ellipse 64.png
Group-1.png

Женя Полосіна

Замовити

ЗАМОВЛЯЙТЕ ВЖЕ ЗАРАЗ

Документальний комікс Blackout вийшов обмеженим накладом у видавництві Yakaboo Publishing. Замовляйте – та  першими отримайте свій примірник українською чи англійською мовою. Щоб зберегти для нащадків. Щоб подарувати друзям або партнерам. Щоб читати на стороні світла!

Перші 100 покупців отримають примірники з підписами авторок

  • Instagram - Белый круг
  • Facebook - Белый круг
bottom of page