top of page
Композиция 10.png
02_heart.gif
drfva_x_ykbo_logo-01 2.png

ПРО СЕНСИ, ЩО В КНИЖКАХ

Зараз вся Україна вивчає та переосмислює себе, занурюється у найважливіше, віднаходить втрачене та здобуває нове. А книжки дають поштовх для цього. Читаючи, ми відкриваємо для себе те, що формує, надихає та вдосконалює нас. Ми збагачуємо власне світосприйняття новими образами, історіями, досвідом.

 У прочитаних книжках ми знаходимо сенси, які роблять нас наповненими і справжніми. 

 Роблять нас тими, ким ми є. 

#ya_читаю_ українське.png
WOW!.png

DOROFEEVA та YAKABOO об’єднані любов’ю до читання та метою закохати у книжки якомога більше молодих українців. 

YAKABOO багато років популяризує читання і працює над розвитком української книжки. 

Співачка створює нову популярну українську музику і докладає зусиль, аби популяризувати читання українською мовою. Адже гарна книга, як пісня – дарує емоції, почуття і нові сенси.

DOROFEEVA зібрала власну поличку особливих книжок. Це книжки, які її зачепили або дали поштовх до нових звершень, змусили плакати чи голосно сміятись, вдосконалювати себе або мотивувати на зміни інших.

DOROFEEVA one love.png
dodo.png
СЕНСИ, що в книжках.png

by

Group 40.png

Погортай в цих книжках ти відшукаєш свої сенси. А разом з тим – допоможи українцям, які цього потребують. Адже ми зробили цей проєкт благодійним.

Group 442.png
!!.png
Group-22.gif
WOW!.png
Group 442.png

Плануй, що прочитаєш найближчим часом, і обирай книжки з вішлисту від DOROFEEVA. Бо читати у гарній компанії завжди ОК!

Group-47.gif
Group-116.gif

А цей вішлист зібрали вже ви – фоловери Наді. Чудові книжки, які DOROFEEVA

радо додає до своєї полиці книгобажань.

Group 442.png
_.png

Замовляй друковані

Group 64.png

чи електронні книжки

Group 65.png
Group 65.png

на сайті або ж читай у мобільному додатку Yakaboo

Group 75.png
Group 1143.png

Щоб насолоджуватись читанням цих та інших чудових книжок було ще зручніше, завантажуй мобільний додаток Yakaboo для iOS та Android. Книжки від Наді шукай у розділі «Поличка by DOROFEEVA»

3.png
6.png
onlink_to_yakabooapp_1.png
app-store-seeklogo.com_1.png
app-store-seeklogo.com_6.png

Завантажити додаток

Group-58.gif
#ya_читаю_ українське.png
!!.png
Group 59.png
Vector.png
все буде УКРАЇНА.png
Group 61.png

Читання допомагає – гарна книга підтримує внутрішній стан та ментальне здоров’я і здатна вилікувати у найважчі часи. Читаючи, ми не тільки допомагаємо собі, але й можемо підтримати тих, хто цього потребує. 

Замовляючи видання з добірки DOROFEEVA & YAKABOO, ти долучаєшся до нашої спільної справи – частину коштів від замовлень ми спрямовуємо на проєкт благодійного фонду «Соборна» для дітей, у яких один або обоє батьків загинули на війні, захищаючи Україну.

 

Наразі фонд розвиває важливу ініціативу «Діти переможців», в межах якої допомагає дітям захисників та захисниць України, що загинули на війні. Ми не можемо розділити біль та випробування цих діток. Але можемо допомогти їм досягати цілей, як мріяли їхні батьки, а також долучитися до реалізації їхніх прагнень та вкластися у їхній розвиток і освіту.

Приєднуйтесь до збору коштів, адже кожна придбана книжка є важливим внеском – у наше вільне сьогодення, гідне українське майбутнє, а також майбутнє дітей наших захисниць і захисників, які кожен день сміливо дають відсіч нашому ворогу.

DoDo.png
Group 40.png

(Надя Дорофєєва)

Відома українська артистка, співачка, авторка пісень, лідерка думок. З самого початку війни Надя веде активну соціальну діяльність: виступає з благодійними концертами по всьому світу, долучається до зборів коштів, підтримує українських біженців у різних країнах Європи, співпрацюючи з ЮНЕСКО, привертає увагу до важливості збереження української культурної спадщини.

yakaboologo.png

Національна книжкова платформа

Місія національної книжкової платформи Yakaboo – зробити Україну найбільш читаючою країною Європи. Компанія пропонує своїм читачам найбільший в Україні книжковий асортимент – 200 тисяч тайтлів 71 мовою в паперовому, електронному та аудіоформаті. А також зручний мобільний додаток, щоб улюблені книжки завжди були під рукою.

 

Під час війни Yakaboo підтримала всіх українців  безкоштовним доступом до книжок. Мільйони людей знайшли психологічний прихисток та емоційне відновлення у читанні. І це чудово. Бо нація, яка читає навіть у часи війни непереможна!

Frame 64.png
Frame 63.png
soborna.png

Благодійний фонд

Благодійна організація, що підтримує опір російському вторгненню і ставить собі за мету запобігти гуманітарній катастрофі в Україні. БФ «Соборна» займається відродженням країни через критично важливі проєкти допомоги містам і громадянам України, поєднуючи експертизу бізнес-спільноти, зусилля донорів, держави і громадянського суспільства.

© Yakaboo 2022. Усі права захищено
  • Instagram - Белый круг
  • Facebook - Белый круг
  • Twitter - Белый круг
  • YouTube - Белый круг
bottom of page